| |

Informació Corporativa

Òrgans de govern

Consell d’administració

President:

  • Salvador Alemany
    Data nomenament 14/12/2011*

Conseller Delegat:

  • Josep Martínez Vila
    Data nomenament 14/12/2011*

Vocals:

  • Marcelino Armenter Vidal
    Data nomenament 14/09/2018
  • José Manuel Basáñez Villaluenga
    Data nomenament 14/12/2011*
  • Óscar Valentín Carpio Garijo
    Data nomenament 31/05/2017
  • Estefanía Collados López de María
    Data nomenament 19/06/2013
  • Susana Gallardo Torrededía
    Data nomenament 14/09/2018
  • Alejandro García-Bragado Dalmau
    Data nomenament 12/06/2018
  • Juan José López Burniol
    Data nomenament 14/09/2018
  • Maria Dolores Llobet María
    Data nomenament 14/12/2011*
  • José María Mas Millet
    Data nomenament 14/09/2018

Secretària no consellera:

  • Carlota Masdeu Toffoli
    Data nomenament 14/09/2018

Vicesecretària no consellera:

  • Silvia Medina Paredes
    Data nomenament 14/09/2018

* Reelecció el 12/06/2018